Перша у своєму роді в Україні: у Бучі завершено будівництво фабрики-кухні

Автор: Любава Лисичкіна
21:43 18.12.2023

Фабрика щодня готуватиме 10 000 обідів для школярів усіх навчальних закладів трьох громад — Бучанської, Немішаївської та Бородянської.

Перша у своєму роді в Україні: у Бучі завершено будівництво фабрики-кухні
Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, сьогодні важливий день для реформи шкільного харчування, адже завершено будівництво фабрики-кухні в Бучі – першої у своєму роді в Україні.

Фабрику відвідали Олена Зеленська та меценат  Говард Баффет, завдяки якому став можливим цей проєкт.

Вже із січня-лютого кухня годуватиме одразу 30 навколишніх шкіл та садочків трьох громад: Бучанської, Немішаївської, Бородянської. І це будуть обіди, приготовані не просто в новому приміщенні, а на сучасному обладнанні, за сучасними технологіями.

Наступний етап – тренінги для персоналу й налагодження технологічного процесу.

Фабрика  – це частина розпочатої ще до повномасштабного нападу РФ реформи шкільного харчування в Україні. Її будівництво розпочалося у квітні цього року. Фабрика годуватиме навчальні заклади трьох громад. Очікується, що фабрика-кухня в Бучі стане пілотним проектом, і в майбутньому мережу фабрик-кухонь буде поширено на всю територію України. Кожна з них зможе забезпечувати харчуванням 30 – 40 навчальних закладів. До освітньої мережі в Україні входять 14 тис. шкіл та 10 тис. дошкільних закладів.

Відомо,  нові інженерні мережі і дощова каналізація: ділянку Кільцевої дороги відкрили після ремонту.

Великий Київ у Google News

підписатися