Перша леді показала казкове відео з “Дому таємничого М.” на Банковій

Автор: Володимир Хлєбников
17:45 18.01

В Будинку з химерами в центрі Києва на вулиці Банкова відбулося унікальне інтерактивне дійство, в якому взяли участь діти з інвалідністю, аутизмом, синдромом Дауна, з порушеннями слуху, зору та ментальними порушеннями.

Перша леді показала казкове відео з “Дому таємничого М.” на Банковій

Відповідне відео 18 січня оприлюднила перша леді України Олена Зеленська.

Те, що ви побачите в цьому ролику, – справжня казка! І по суті – бо це фантастична костюмована вистава, і за місцем дії – бо вона відбувається у найчарівнішій пам’ятці столиці – Будинку з химерами Владислава Городецького. Та найголовніша казковість – у втіленні, яке не має аналогів“, – прокоментувала дружина президента.

Інтерактивне дійство поставила хореограф Олена Коляденко. Його вдалося зробити повністю інклюзивним: чарівний будинок (“Дім таємничого М.») змогли зручно відвідати й навіть взяти участь у пригодах персонажів дітки з інвалідністю, аутизмом, синдромом Дауна, з порушеннями слуху, зору та ментальними порушеннями, на кріслах колісних, з орфанними захворюваннями, ті, хто тривалий час перебуває на лікуванні та проходить хімієтерапія.

До речі, серед них – і маленькі художники, які вже другий рік поспіль створюють прикраси для особливої ялинки біля Офісу президента України“, – додала Олена Зеленська.

Протягом свят у казці на Банковій побувало понад дві тисячі гостей, зокрема сиріт, дітей загиблих воїнів та поліцейських, переселенців та інших маленьких глядачів, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Читайте також: Київ Городецького: завод на Куренівці, «Ленінська кузня», Будинок з химерами і не тільки…

Великий Київ у Google News

підписатися