Перенесення Євробачення: лідер Kalush Orchestra звернувся до організаторів конкурсу

Автор: Галина Ворона
07:38 20.06

Лідер гурту Kalush Orchestra, який переміг у Євробаченні-2022, попросив організаторів пісенного конкурсу з зачекати з перенесенням його фіналу з України до Великої Британії.

Перенесення Євробачення: лідер Kalush Orchestra звернувся до організаторів конкурсу

Про це йдеться у зверненні музиканта до Європейської мовної спілки (EBU) у Telegram.

Олег Псюк закликав дати Україні й Збройним силам України трохи часу для того, щоб забезпечити безпеку проведення пісенного свята в Києві.

“Всі вже чули новини про Євробачення і вони не дуже хороші. Наша команда також дуже розчаровується стосовно рішення EBU і маємо велику надію, що це ще можна якось змінити. Через те, що ми дуже хочемо провести це Євробачення в Україні. І наші ЗСУ зроблять все можливе, щоб це було безпечно для всіх. Тому просимо EBU і всіх, хто приймає рішення просто дати нам трошки часу і ми вам докажемо, що все буде так, як і має бути”, – заявив музикант.

Олег Псюк також просить поширювати його відео з хештегом #ESCUKRAINE2023.

Читайте також: Українці стали частіше називати дочок Стефаніями після перемоги Kalush

Нагадаємо, Європейська мовна спілка заявила, що конкурс Євробачення-2023 неможливо провести в Україні, тому організатори звернулися до Великої Британії, представники якої посіли друге місце. Міністр культури Олександр Ткаченко виступив проти такого рішення та заявив, що Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо Євробачення-2023.

Великий Київ у Google News

підписатися