Перемога дня. На лівобережний маршрут № 28 вийдуть два сучасних трамваї PESA

16:29 16.10.2020

У Києві презентували два нових трамваї PESA, що вже завтра, 17 жовтня, курсуватимуть на маршруті № 28 на лівому березі – від станції метро «Лісова» до вулиці Милославської.

Перемога дня. На лівобережний маршрут № 28 вийдуть два сучасних трамваї PESA

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. За його словами, спеціалісти «Київпастрансу» відремонтували колії на маршруті 28-го трамваю від станції метро «Лісова» до вулиці Милославської і тепер цими коліями можуть рухатися нові сучасні трамваї.

Зокрема, на маршрут уже завтра вийдуть два нових трамваї PESA. Оскільки Борщагівська лінія швидкісного трамваю укомплектована новим рухомим складу в достатньому обсязі, тепер є можливість направити нові трамваї і на лівий берег. Тому два трамваї PESA вирішили спрямувати сюди, на 28-ий маршрут. Вагони сучасні й комфортні – з низькою підлогою, відповідають всім вимогам інклюзивності», – сказав Кличко.

Зазначимо, що сьогодні на Лівобережному трамваї експлуатують рухомий склад, якому понад 30 років. І 80% його потребує оновлення. Поставка нових трамваїв PESA – перший крок до подальшого оновлення рухомого складу лівобережного трамваю. 

Загалом сьогодні лівобережна трамвайна мережа налічує 10 маршрутів, на яких щодня курсують 122 трамваї.

За останніх 5 років КП «Київпастранс» отримало 49 нових трамваїв марки PESA, а також – 10 трамваїв Електрон та 6 Татра-Юг.

Як повідомлялося, у Києві розробили 20 нових автобусних та 10 тролейбусних маршрутів (СХЕМИ).

Великий Київ у Google News

підписатися