Перейменування станцій метро: чому Київрада відклала голосування

Автор: Марія Супрун
18:12 20.05

Київрада на останньому засіданні не голосувала за перейменування пʼяти станцій київського метро, назви яких повʼязані з росією чи білоруссю.

Перейменування станцій метро: чому Київрада відклала голосування

Про причини відкладення рішення написала депутатка міської ради Ксенія Семенова. Зокрема, це те, що не було враховано думку фахівців, а також голосування людей через Google, що не зовсім прозоро.

Не голосували сьогодні. Складно. Бо люди голосували, але голосувалка в гуглі була і експертну думку не враховано. Відклали поки. Але перейменовувати будемо“, – написала вона.

У свою чергу, секретар Київради Володимир Бондаренко у коментарі DW також підтвердив, що з прозорістю голосуванням є проблема. Можливо буде повторне голосування через застосунок “Київ Цифровий”.

Наразі, думки депутатів Київради щодо перейменування розділилися: частина виступає за проведення повторного голосування, а інша вважає що вже проведене голосування “не можна ігнорувати”.

Тим часом, до аналізу нових назв вирішили залучити фахівців Академії наук України, Інституту національної пам’яті та інших установ. Крім того, проєкт рішення ще розглянуть профільні комітети.

Нагадаємо, раніше завершився перший етап збору пропозицій для перейменування 5 станцій метрополітену – найпопулярніші та екзотичні варіанти нових назв. Згодом було завершено рейтингування нових назв 5 станцій метро.

Великий Київ у Google News

підписатися