Парку “Супутник” загрожує забудова: вже вирубують дерева

Автор: Любава Лисичкіна
19:41 25.10

Парк «Супутник» — міський парк, розташований у Солом’янському районі міста Києва, вздовж Уманської вулиці. Містяни говорять, що вже розпочалася вирубка майже 100-літніх дерев, як зазначають мешканці, без відповідного на це дозволу.

Парку “Супутник” загрожує забудова: вже вирубують дерева
Як ідеться у повідомленні,  на території зеленої зони планують незаконно звести адміністративні об’єкти. 
 
За словами місцевих жителів, уже розпочалася вирубка майже 100-літніх дере без відповідного на це дозволу. Городяни  стурбовані, що на місці адмінбудівель можуть з’явитися висотки.
 
“Аби розібратися чи законно плануються будівельні роботи і що планують робити в парку, ми направили звернення до відповідних інстанцій”, – зазначив депутат “Європейської Солідарності” в Київраді Юрій Тихонович, який зустрівся й обговорив з активістами проблемні питання та подальші перспективи розвитку зеленої зони.
 
Він також підкреслив, що “Супутник” потребує оновлення для комфорту місцевих жителів.
 
“Разом із громадою обговорили необхідність ремонту вхідної групи і доріжок в парку. Столітня каштанова алея також потребує догляду та реставрації. Наші активісти вже долучалися до толоки й наводили лад на цій території. Поступовими кроками будемо робити зміни на краще”, – розповів Юрій Тихонович.
 
До слова,  у ставки Голосіївського парку течуть дивні нечистоти (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися