Паралімпійський чемпіон встановив новий рекорд: робив безперервний масаж протягом 26 годин

Автор: Любава Лисичкіна
19:25 04.12.2021

Передбачалося, що протягом доби Василь встигне зробити класичний масаж спини 48 людям, які напередодні записалися для участі  в марафоні. Це і спортсмени, серед яких відомі всьому світові паралімпійські чемпіони Олексій Федина й Олена Акопян, і депутати міської і районної рад, ветерани АТО, друзі та колеги.

Паралімпійський чемпіон встановив новий рекорд: робив безперервний масаж протягом 26 годин

Як повідомляється, сьогодні   представники Книги рекордів України зафіксували рекорд із безперервного масажу   Василя Закревського – тотально незрячого броварчанина, масажиста – реабілітолога, паралімпійського чемпіона із паратриатлону, засновника ГО незрячих людей «ONLA IN».

Це  абсолютний рекорд України серед здорових людей і людей із інвалідністю.  Встановлення рекорду відбувалося в Броварському центрі реабілітації людей із інвалідністю «Прагнення»  –  закладі, де Василь розпочинав свою кар’єру масажиста ще в 18-літньому віці.  

Кожен масаж тривав 25 хв, після кожного сеансу у Василя було 5 хв для того, щоб помити руки, сходити в туалет, випити води чи поїсти. У цей час члени команди мали змогу підготувати місце для масажу для наступного учасника марафону.

Передбачалося, що протягом доби Василь встигне зробити класичний масаж спини 48 людям, які напередодні записалися для участі  в марафоні. Завершив масаж рекордсмен тоді, коли зробив масаж  52 людям. 52 –им пацієном була його перша вчителька з масажу – Наталія Шестопал.

До слова, кілометрові черги з усіх боків: як у Білій Церкві “зацінили” перший McDonald’s (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися