Пам’ятник Івану Франку встановлять на перехресті вулиць Липської та Інститутської

Автор: Марія Супрун
12:19 14.08

Через кілька тижнів в столиці буде встановлено камінь на місці, де згодом зведуть скульптурну композицію українському письменнику Івану Франку.

Пам’ятник Івану Франку встановлять на перехресті вулиць Липської та Інститутської Фото: Фото: Ольга Косова, Вечірній Київ

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, коли висловлював співчуття з приводу смерті Роланда Франка — онука українського поета і мислителя Івана Франка.

Мер зазначив, що столиця, на звернення Міжнародного фонду Івана Франка, визначила місце, де наприкінці серпня буде встановлений камінь і незабаром спорудять скульптурну композицію Каменяру.

Композицію встановлять на перехресті вулиць Липської та Інститутської. На цьому місці сім років тому демонтували пам’ятник Мануїльському.

Довідка. Дмитро Мануїльський (1883 — 1959) — радянський комуністичний партійний діяч та один із провідників сталінської політики терору. Його пам’ятник знесли активісти у лютому 2014 року під час подій Революції Гідності. З того часу на перехресті вулиць Липської та Інститутської стоять кадки з квітами.

Нагадаємо, в Києві завершують спорудження Меморіалу пам’яті загиблим киянам (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися