Пальчевський заявив, що Кличко вкрав у нього телефон

19:12 17.09

Кандидат на посаду мера на майбутніх виборах Андрій Пальчевський каже, що мер Києва Віталій Кличко поцупив у нього телефон, і вимагає повернути гаджет.

Пальчевський заявив, що Кличко вкрав у нього телефон

Відповідне відеозвернення Пальчевський оприлюднив у Facebook.

Він стверджує, що відпочивав у закладі із друзями на Подолі, коли Кличко підбіг до офіціанта, вихопив у нього телефон і пообіцяв передати власнику.

Поверни телефон, який ти вчора вкрав зі столу, за яким я сидів з компанією… швидко підбіг, вихопив його у офіціанта і сказав, що передаси”, — обурився Пальчевський.

Він каже, що апарат йому так і не повернули, і пригрозив заявою до поліції.

загрузка...

Нагадаємо, сам столичний мер Віталій Кличко у вихідні розмістив пост у соцмережі з “містичною історією старого Києва” про те, як проїжджав по вулиці Ярославів Вал і побачив за одним із столиків “цікаву парочку”, а коли повертався назад, офіціанта закладу запропонував йому як меру знайти власника забутого у закладі телефону.

Кличко каже, що “дедуктивним методом встановив, що це телефон супутниці Андрія Пальчевського”, адже один з контактів в WhatsApp у ньому позначений ніком “Палець”.

Натомість Пальчевський спростовує версію Кличка, вважаючи, що чинний мер просто мав бажання попорпатися у його телефоні, і навіть пішов із “сенсацією” про крадіжку на один із телеканалів.

Насправді, він думав, що це мій. Адже добре напередодні виборів отримати телефон свого опонента, засунути туди свого носа і поритися там”, — вважає кандидат в очільники міста.

Він додав, що офіціанта вже опитали правоохоронці.

Зі слів офіціанта на ім’я Саша, який хотів забрати залишений на столі мобільний, виглядало це так. Підбіг мер міста, забрав телефон, сказав, що він викликає довіру у киян і передасть його, куди треба. При цьому офіціант вимагав від Кличка не забирати телефон, але мер наполіг”, — стверджує політик, додаючи, що сам ніколи б не повірив, що мер міста-мільйонника здатен “вискочити зі свого джипа, швидко підбігти і вкрасти чийсь телефон” – озвучив свою версію Пальчевський.

Він впевнений, що правоохоронці можуть класифікувати дії Кличка як шахрайство чи грабунок.

Один вже крав шапки і став президентом, але сподіваюся, що Кличку це з рук не зійде”, — додав кандидат на посаду мера.

Читайте також: Партія-привид, бізнес в Москві та зв’язки з окупантами. Що ховається за “Перемогою Пальчевського”

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...