“Пакунок малюка” в Україні і Фінляндії. Де більше люблять новонароджених

14:44 11.11.2020

ЗМІ у своїх сюжетах про “Пакунок малюка” зазвичай згадують фінський бебібокс як перший в історії приклад подібної програми допомоги новонародженим. Як виявилось, подарунок українським малюкам не уступає йому ні якістю, ні складом, а, можливо, навіть перевершує.

“Пакунок малюка” в Україні і Фінляндії. Де більше люблять новонароджених

Батьки двох малюків, відомий фотограф Marina Karpiy та музикант Gigi Dedalamazishvili,  роблять розпаковку обидвох боксів — українського і фінського.

Як виявилось, фінський бебібокс містить дуже якісні і дуже необхідні речі для маляти: пелюшки бодіки, “чоловічки”, шапочки, рушник, плед, конверт-трансформер, та інше.

Але український аналог ні в чому не поступається – навпаки. Це кидається в очі ще при відкритті коробки: якщо фінська заповнена наполовину, українська – вщерть. Крім великої кількістю одягу, в ній є інші предмети першої необхідності – від мила, ножиць і підгузків та інших предметів гігієни до іграшок та грального коврика.

Що цікавого можна знайти в пакунку від Фінляндії та чи може український бебібокс вже зараз стати його гідним конкурентом – дивіться у відео.

Нагадаємо, «Пакунок малюка» в Україні запровадили з 1 вересня 2018 року, наприкінці червня 2020-го Кабмін ввів монетизацію пакунку. Згодом, через наполягання ООН, “пакунок малюка” повернули у попередньому вигляді. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...