Падіння стовпів на Шулявському мосту: експерти оглядають шляхопровід

Автор: Марія Супрун
15:03 18.10

Правоохоронці проводять огляд Шулявського мосту із залученням експертів. Це відбувається в рамках провадження за фактом порушення правил під час проектування чи будівництва, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, а саме стовпів електропостачання.

Падіння стовпів на Шулявському мосту: експерти оглядають шляхопровід

Як розповіли в прокуратурі, сьогодні, 18 жовтня, проводиться огляд з метою перевірки якості виконаних робіт та фіксації порушень під час проектування чи будівництва, що призвели до руйнації в грудні 2020 року опор освітлення та падіння ліхтарних стовпів.

Це створило загрозу загибелі людей, які перебували на Шулявському шляхопроводі, та спричинило пошкодження 6 автомобілів.

Згідно попереднього експертного дослідження, будівництво здійснено з невідповідністю проектно-технічній документації та порушенням нормативно-правових актів.

За результатами слідчих дій у найкоротший строк буде надана правова оцінка діям відповідальних осіб. Крім того, в межах розслідування досліджується законність використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію Шулявського шляхопроводу.

Нагадаємо, 15 грудня 2020 року впали три опори освітлення на Шулявському шляхопроводі в напрямку вулиць Гетьмана та Довженка. Через інцидент було пошкоджено 9 автомобілів. На щастя, люди не постраждали. Момент падіння потрапив на відео. Мер Києва одразу відреагував на подію та сказав, що причини аварії встановлюють правоохоронці. Також він заявив, що опори генпідрядник мінятиме власним коштом та відшкодує збитки власникам пошкоджених автомобілів. Згодом від гріха подалі на Шулявці прибрали всі стовпи

Великий Київ у Google News

підписатися