Пацієнт весь час був при тямі. У Києві зробили унікальну операцію на серці

Автор: Тетяна Сененко
16:21 09.04

У Києві пройшла унікальна операція, під час якої пацієнт був увесь час при тямі. В Україну приїхав всесвітньо відомий кардіолог П’єр Левіс, який прооперував киянина Олександра Перм’якова. Протягом усього часу, доки тривало оперативне втручання, хворий був при тямі.

Пацієнт весь час був при тямі. У Києві зробили унікальну операцію на серці

 Про це йдеться у сюжеті одного з українських телеканалів.

Пройшло лише пів години після операції на серці, а Олександр вже жартував і розповідав анекдот сусідові по палаті. Чоловік задоволений тим, як все пройшло.

«Лікар посміхнувся, сказав, що все нормально. Я досі не знаю, скільки стентів поставили, який стан», – сказав пацієнт одразу після операції.

Перм’яков дуже раптово дізнався про можливість проведення операції. Протягом години операції чоловік, який вже пережив кілька операцій на серці та 2 інфаркти, увесь час був при тямі. Перм’якову пощастило, адже спочатку чоловік не відразу зміг лягти до шпиталю. У лікарні, куди збирався, почалась реорганізація через пандемію.   

Процедура тривала годину, пацієнт переніс її без наркозу.

Нагадаємо, нещодавно, у столиці пройшла перша операції з пересадки нирки в Національній дитячій спеціалізованій лікарні МОЗ України. Маленька прооперована пацієнтка почувається добре.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...