Озеро Качине на Позняках можуть забудувати багатоповерхівками

Автор: Галина Ворона
19:46 03.01

Озеро Качине на Позняках, яке місцеві мешканці захистили від знищення п’ять років тому, планують забудувати висотними будинками. Концепцію можливої забудови днями презентували на засіданні громадської ради при Дарницькій райдержадміністрації.

Озеро Качине на Позняках можуть забудувати багатоповерхівками

Про це повідомляє  “Лівий берег”.

За даними видання, це питання винесла на розгляд  ініціативна група “по захисту і збереженню водних об’єктів” в районі Позняків.

Її голова Володимир Степашко повідомив, що впродовж багатьох років забудовник ділянки (згідно результатів інвестконкурсу КМДА це був “Житлоінвестбуд УКБ”) на перетині вулиць Здолбунівської і проспекта Григоренка не виконує своїх інвестиційних зобов’язань, і тому територія захаращена і занедбана.

Там зараз просто клоака, сміттєзвалище”, – цитує видання слова Степашка про територію вздовж озера Качине і до озера Жандарка.

На його думку, цей бік проспекту Григоренка потрібно впорядкувати.

Впорядкуванням водойми і прилеглої території ініціативна група пропонує зайнятися забудовнику, який зможе зробити це, звівши три висотки між озером Качиним і проспектом Григоренка (на фото). Причому, згідно, презентаційних матеріалів, майбутні житлові будинки стоятимуть просто впритул до завантаженої автомагістралі (частина розв’язки від Дарницького моста на масив Позняки).

Читайте також: Знайдено компроміс між ошуканими інвесторами та забудовником на Солом’янській, 17-А

Нагадаємо, у Феофанії під забудову знищили горіховий сад і шматок лісу. Тітушки не допустили на ділянку поліцію, держекоінспектора та інспектора із благоустрою.

Великий Київ у Google News

підписатися