Освітяни, медики, працівники культури Київщини досі не отримали зарплату за січень – депутатка Київоблради

Автор: Злата Колос
15:39 08.02

Сталося це через те, що сім райрад на Київщині не передали ані майно, ані юридичних осіб на ОТГ, а районні ради не можуть сплачувати зарплати, адже освітянська субвенція впала на рахунки саме об’єднаних територіальних громад.

Освітяни, медики, працівники культури Київщини досі не отримали зарплату за січень – депутатка Київоблради

Про це розповіла депутат Київської обласної ради від “Європейської солідарності” Тетяна Семенова в інтерв’ю RegioNews.  

Депутатка також акцентувала, що необхідно звернути увагу на потреби медичних закладів третинного рівня, власником яких є Київська обласна рада, щодо фінансової підтримки даних закладів під час карантину – закінчити розпочате будівництво, реконструкції об’єктів інфраструктури соціальної сфери тощо.

“Освітяни, медики, працівники культури Київщини сьогодні ще не отримали зарплату за січень. Це сталося тому, що райради, яких зараз в області сім, не зібралися і не передали ані майно, ані юридичних осіб на ОТГ. А районні ради сьогодні не можуть сплачувати зарплати, тому що освітянська субвенція впала на рахунки саме об’єднаних територіальних громад. Саме Олександр Скляров (новообраний голова Київської облради, – ред.) разом з головою обласної державної адміністрації мають сьогодні віднайти всі механізми, засоби та способи вирішення цієї кричущої проблеми.

На думку Семенової новообраний голова Київської облради Скляров відмовляється скликати позачергову сесію, на якій ЄС планувала звернутися до парламенту з вимогою збільшити видатки на субсидії аби “задобрити“ президента Зеленського.

“Думаю, що ми по цьому питанню зберемося і однозначно це рішення проголосуємо. І голоси на це знайдемо. Чому Скляров відмовився скликати позачергову сесію, треба запитати у самого Олександра Івановича. Чому так сталося? Скляров сьогодні представляє президентську партію “Слуга народу“. Думаю, ігноруючи ініціативи “ЄС“, цей пан хоче задобрити свого патрона і лідера“, – пояснила депутатка.

Нагадаємо, Калинівська селищна та Бориспільська ради одноголосно ухвалили звернення до Президента, парламенту та Кабінету Міністрів щодо необґрунтованого зростання вартості енергоносіїв та з вимогою збільшення видатків бюджету на субсидії.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...