Останній день жовтня просить гуляти: прогноз погоди

Автор: Тетяна Сененко
09:56 31.10.2021

Сьогодні, 31 жовтня, в Україні встановиться тепла і сонячна погода. Лише в деяких західних і південних областях очікується невелика хмарність. Жовтень цього року завершиться температурою +13°…+15°, в Криму – до +16°. Без опадів.

Останній день жовтня просить гуляти: прогноз погоди

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Так, на жителів західних областей сьогодні очікує температура на рівні +14°. У Тернопільській та Івано-Франківській областях – невелика хмарність, у Чернівецькій – практично безхмарно, на решті території – ясно і безхмарно.

На півночі країни сьогодні буде багато сонця. Вдень повітря максимально прогріється до +13°…+14°.

Практично така ж погода чекає на жителів центральних областей та столиці. Тут також очікується ясна і безхмарна погода, а стовпчики термометрів максимально піднімуться до +15°.

На Сході – до +14°, ясно і безхмарно.

У південних областях сьогодні буде переважно сонячно, лише в Одеській та Херсонській областях очікується невелика хмарність. Найпрохолодніше буде в Одесі, де термометри покажуть лише +12°. У Криму – до +16°, на решті території – до +15°.

Нагадаємо, у листопаді буде три тривалі періоди магнітних бурь. У такі періоди зростає ризик виникнення тромбів (адже кров стає більш в’язкою), підвищується навантаження на судини (звідси скачки тиску і головні болі).

Великий Київ у Google News

підписатися