Основні критерії якісних м’яких меблів

11:30 24.11

Ремонт у будинку завжди супроводжується вирішенням багатьох завдань. Адже дуже важливо зробити все правильно, швидко та якісно. Великою складністю для багатьох людей є вибір меблів.

Основні критерії якісних м’яких меблів

Придбання нових м’яких меблів – завжди важлива подія в будинку. І при її виборі варто бути дуже уважними: виріб повинен одночасно тішити око і задовольняти тіло. М’які меблі Київ в МебельОК добре поєднуються в інтер’єрі і здатні стати основним акцентом кімнати. Тим не менш, стилісти компанії рекомендують при виборі м’яких меблів керуватися основними критеріями.

Основні моменти вибору

Вартість будь-якого виробу для облаштування приміщення залежить від матеріалів, що використовуються при його виготовленні. У свою чергу, саме матеріали відповідають за безпеку, функціональність, практичність, довговічність усієї конструкції. Професіонали рекомендують при виборі віддавати перевагу якісним та недорогим предметам побуту. Ознаками гарної якості та довговічності вважаються:

  • Рівні шви меблевої оббивки, однаковий ступінь натяжки тканини та надійність її закріплення. Не зайвим буде звернути увагу на стики елементів конструкції, розмір яких не повинен перевищувати 0,5 см. Фахівці рекомендують звернути увагу і на фурнітуру, що використовується: вона повинна бути в єдиному кольорі, працювати плавно і рівно. Ці критерії допоможуть оцінити зовнішній вигляд м’яких меблів, від якого залежить загальне сприйняття кімнати.
  • Надійні каркаси меблів Найчастіше м’які меблі виготовляються з ДСП, фанери та металу. Найнадійніший каркас виготовляється з натурального дерева та ЛДСП. Така основа відмінно підходить у тому випадку, якщо в будинку є діти, тварини або меблі використовуються як основне місце для сну.
  • Комфортний наповнювач м’яких меблів. “Внутрішності” м’яких меблів варто вибирати в залежності від призначення предмета. Якщо диван буде використовуватися як постійне спальне місце, то найкращий вибір – пружинні блоки. А при виборі наповнювача виробу для денного відпочинку підійде пінополіуретан високої щільності.
  • Наявність простих та практичних механізмів трансформації. Цей пункт важливий для м’яких меблів, які будуть використовуватися як ліжка. При покупці дивана для дитячої кімнати слід переконатися, що дитина зможе самостійно розкладати/складати диван. Найпрактичнішими вважаються механізм викочування, єврокнижка і дельфін.
дивани крісла

Стилісти Мebelok рекомендують звертати увагу на тип оббивки, адже від неї залежить презентабельність та краса виробу. Якщо дозволяє фінансова можливість, то рекомендується вибирати як оббивку матеріал флок, шкіру, гобелен.

Великий Київ у Google News

підписатися