Ощасливили. Укрзалізниця пообіцяла тисячі квитків, бо скасувала бронь “для своїх”

Автор: Любава Лисичкіна
20:10 08.09

Пасажири рейсів № 738 Київ — Запоріжжя та № 7/8 Київ — Чернівці мають відчути це особливо, зауважив перевізник.

Ощасливили. Укрзалізниця пообіцяла тисячі квитків, бо скасувала бронь “для своїх”

Як повідомили в  Укрзалізниці,  зменшено кількість місць у поїздах, які бронювалися для потреб залізничників. 

Раніше місця, які залишалися для робочих поїздок і не були придбані, потрапляли у вільний продаж перед відправленням поїзда. Однак нерідко пасажири не встигали їх купувати, відповідно, залізниця втрачала прибуток.

Відтак, цю систему в товаристві вирішили реформувати. За результатами дата-аналітики, в одному з поїздів бронювання взагалі скасовано — заброньовані місця не використовувалися. У дев’яти поїздах кількість заброньованих місць зменшили наполовину, а в трьох — на чверть. Завдяки цьому у продаж щомісяця надходитиме 3 тис. додаткових квитків.

” Після аналізу напрямків та заповнюваності поїздів стало зрозуміло, що є варіанти скоротити кількість таких броней, щоб дати пасажирам більше можливостей купувати квитки на поїзди заздалегідь. Майже 3000 квитків — це невеликий відсоток у порівнянні з тією кількістю, що Укрзалізниця продає щомісячно, але пасажири рейсів № 738 Київ — Запоріжжя, № 7/8 Київ — Чернівці, № 82 Новоолексіївка — Харків та ще 10 точно відчують цю зміну”, — прокоментував керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

До слова, невакциновані можуть стати персонами нон ґрата: у МОЗ озвучили плани щодо епіднебезпеки.

Великий Київ у Google News

підписатися