Оренда житла в Києві може підскочити будь-якої миті – рієлтори

Автор: Володимир Хлєбников
10:56 20.06

З початку повномасштабної війни вартість оренди житла в Києві та області подекуди знизилася в кілька разів. Втім, ринок оживає, і будь-якої миті ціни можуть підскочити.

Оренда житла в Києві може підскочити будь-якої миті – рієлтори

Більшість господарів йдуть назустріч своїм орендарям, однак є й такі, хто підіймає ціну, причому у кілька разів, пише “Апостроф”.

Столичні рієлтори пояснюють ситуацію дуже просто – до Києва повертаються люди, а тому ціна на оренду зможе підскочити будь-якої миті.

Читайте також: Млявий темп розвитку. Президент “Київміськбуду” про ринок нерухомості

Разом з тим меру Києва Віталію Кличку подано петицію про прирівнення орендодавців, які у воєнний час підвищують ціни на оренду, до мародерів. Петиція має на меті притягнення до кримінальної відповідальності згідно зі статтею 432 Кримінального кодексу України “Про мародерство”.

Рієлтори додають, що абсолютно вся нерухомість столиці ще довго падатиме у вартості (оренда та продаж). Фахівці прогнозують падіння до кінця року ще на 10-15%.

Раніше “ВК” писав, що столичний ринок оренди житла продовжує поступово оживати. Станом на середину червня кількість шукачів квартир відновилась на три чверті від довоєнного рівня.

Читайте також: Захмарні тарифи на Виноградарі: НКРЕКП визнала відповідальність забудовника

Великий Київ у Google News

підписатися