Оранжерея на ВДНГ відкривається: можна релаксувати та робити фотосети

Автор: Любава Лисичкіна
12:45 07.05.2022

На ВДНГ потроху відновлюють роботу локацій — вже можна приходити кататися на велосипедах, пити на каву та їсти смаколики.

Оранжерея на ВДНГ відкривається: можна релаксувати та робити фотосети Фото: Facebook ВДНГ
Як повідомляється, з 12 травня локація відновить роботу й працюватиме щодня з 12:00 до 18:00. Зала з баром поки що буде недоступною.
 
Вартість квитків: 80 грн звичайний і 60 грн — пільговий (при пред’явленні оригіналу посвідчення). Розрахунок наразі лише безготівковий. Усі зібрані кошти ідуть на утримання та реконструкцію оранжереї.
 
Також локацію можна орендувати для професійних фото- та відеозйомок. Фотозйомка без закриття оранжереї (у присутності відвідувачів) — 400 грн за годину (фотограф + 2 особи, кожна наступна людина оплачує вхід). Все це працює за попереднім записом.
Фото- або відеозйомка із закриттям оранжереї — 2000 грн за годину (до 10 осіб).
Урочиста фото- або відеозйомка із закриттям оранжереї — 5000 за годину (до 25 осіб).
 
Під час повітряної тривоги локація закривається і ми просимо відвідувачів пройти у найближче бомбосховище, що знаходиться у павільйоні №1. Після відбою тривоги можна буде повернутися в оранжерею.
 
Як відомо, кияни можуть насолодитися тюльпановими полями –  тюльпани «Добропарку» під Києвом дивом вціліли під танками окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин