Операція “Первоцвіт”: поліція прокатала порушницю 500 метрів і… висадила

Автор: Марія Супрун
19:47 31.03

Що буде за заборонену торгівлю підсніжниками в Києві? Порушника покатають на автівці поліції та відпустять через 5 хвилин після затримання.

Операція “Первоцвіт”: поліція прокатала порушницю 500 метрів і… висадила

Про якість роботи поліції, а точніше, про відсутність і роботи, і її якості, розповів у Facebook еколог Олександр Соколенко.

За його словами, у переході станції метро “Олімпійська” він помітив жінку, яка торгувала букетами підсніжника складчастого та черемшею. Соколенко зателефонував 102 та повідомив про подію.

“Підіймаємось на гору до службового авта, мені видають аркуш. Пишу пояснення. Хвилин за 10 підходить співробітник з автоматом та порушниця. У мене приймають аркуш з поясненнями, порушницю садять на заднє сидіння. Дякують. Службовий автомобіль вирушає в бік театру оперети. Я переходжу вулицю В. Васильківську, прямую по вул. Фізкультури і раптом… бачу нашу героїню, що іде мені на зустріч і, вочевидь, повертається назад у перехід. Тобто її провезли 500 метрів та випустили за рогом!”, – розповів Соколенко.

За його словами, жінка повернулася на старе місце і знову розклала квіти.

“Але важливо не це. Важливо, що поліція, маючи під рукою чудову статтю 88-1 КУПаП, і інші не менш чудові способи належного реагування… Як би це краще сказати… Пригадалися старі добрі часи ДАІ, коли міліція бідкалася через жебрацькі зарплати, але влаштуватися на роботу в ДАІ було не можливо, бо не було вільних вакансій. А ще згадався Рабінович з анекдоту, який здивовано питав: Тут ще й зарплату платять”, – підсумував киянин.

Нагадаємо, в Україні триває масова всеукраїнська екологічна акція “Первоцвіт”, під час якої правоохоронці та екологи організовують рейди проти тих, хто збирає та продає рідкісні ранньоквітучі рослини. Допомогти захисникам природи можуть усі, хто небайдужий до проблеми знищення первоцвітів.

Великий Київ у Google News

підписатися