Оновлення парку Партизанської слави – що побачать кияни

09:11 16.04

Дня Києва планують відкрити оновлену частину парку Партизанської слави, що буде зустрічати киян новою вхідною групою з арками і пішохідними фонтанами. Для кращого відпочинку оновлять також дитячий майданчик, покриття, доріжки.

Оновлення парку Партизанської слави – що побачать кияни

Як повідомляє “Київзеленбуд”, поки що у парку Партизанської слави тривають ремонтні роботи. Коли вони завершаться – на вході відвідувачів зустрічатиме арка з світловим пішохідним фонтаном, який буде обладнаний спеціальними сенсорним кнопками, що дозволять «керувати» водограєм.

Для влаштування фонтану вже прокладено інженерні мережі та влаштовано бетонне покриття центральної площі. Попереду облицювання металевого каркасу арок водограю та встановлення парапетних лав біля нього.

Також в оновленій частині завершують облаштування доріжок із ФЕМ, ремонт громадської вбиральні та бюветного комплекса, встановлення ігрових елементів на дитячому майданчику та влаштування покриття на площі більше 600 кв. м.

До часу відкриття встановлять більше 100 нових лав та 70 урн, проведуть роботи з озеленення вхідної групи.

загрузка...

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, парки та сквери у щонайменше 4 районах Києва відремонтують та удосконалять, обладнають їх новими дитячими майданчиками та тротуарною плиткою.

загрузка...