Оновлена станція швидкісного трамвая «Вулиця Зодчих» вже приймає пасажирів (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
16:45 20.08

Станція Борщагівської лінії швидкісного трамвая «Вулиця Зодчих» вже приймає пасажирів після реконструкції. Крім оновлення самої станції, проведено благоустрій території та збудована нова пішохідна доріжка, яка з’єднує реконструйовану у минулому році станцію «Бульвар Кольцова» та відремонтовану станцію «Вулиця Зодчих». Таким чином створено зручний і комфортний пішохідний маршрут для жителів житлового масиву Борщагівка.

Оновлена станція швидкісного трамвая «Вулиця Зодчих» вже приймає пасажирів (ФОТО)

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За його словами, станція відповідає всім сучасним вимогам, що потребує сьогодення. Вона повністю виконана з урахуванням потреб маломобільних категорій населення – встановлені пандуси, окремий вхід на турнікетну групу, підвищені платформи, тактильна плитка.

Також станція оснащена сучасною системою навігації, інформаційними табло, платформи з LED-підсвіткою.

Крім того, влаштовано інтерактивний пішохідний перехід через трамвайні колії, який реагує на наближення трамвайного потягу за допомогою світлових сигналів та допомагає зорієнтуватися пасажиру, коли наближається потяг.

Пасажири швидкісного трамвая, поряд з оплатою картою «Київ Цифровий», мають змогу швидко та безпечно розраховуватися за проїзд банківськими картками або будь-якими гаджетами з функцією безконтактної оплати на спеціальних турнікетах, що встановлені на кожній зі станцій швидкісного трамвая. Вартість проїзду при безготівковій оплаті залишається незмінною, будь-які додаткові комісії відсутні.

Нагадаємо, у столиці  подовжать Борщагівську лінію швидкісного трамваю та реконструюють Вокзальну площу, що дозволить поліпшити транспортне сполучення з центральною частиною міста.

Великий Київ у Google News

підписатися