Трамвайна революція: побудують близько 3,5 км лінії вулицями Жилянською та Саксаганського

Автор: Любава Лисичкіна
19:25 24.06

У столиці  подовжать Борщагівську лінію швидкісного трамваю та реконструюють Вокзальну площу, що дозволить поліпшити транспортне сполучення з центральною частиною міста.

Трамвайна революція: побудують близько 3,5 км лінії вулицями Жилянською та Саксаганського

Відповідне  рішення прийняли депутати  на пленарному засіданні Київської міської ради.  

Проєкт «Київська міська мобільність», реалізація якого планується за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку, складається з подовження Борщагівської лінії швидкісного трамваю у центр Києва. Планується побудувати близько 3,5 км трамвайної лінії вулицями Жилянською та Саксаганського, а також реконструюють Вокзальну площу.

Комунальне підприємство «Київпастранс» візьме участь у проекті «Київська міська мобільність» 

Реалізація зазначених заходів та компонентів проекту дозволить:
– покращити якість транспортного обслуговування мешканців та гостей столиці і забезпечити збільшення використання громадського транспорту в місті;
– надати прямий доступ до центру міста жителям масивів Борщагівка та Відрадний;
– зменшити навантаження на метрополітен, зокрема зменшити пасажиропотік Святошинсько-Броварської лінії метро та пасажирооборот станцій «Вокзальна», «Політехнічний інститут» та станцій пересадок метрополітену;
– зменшити час поїздки громадським транспортом;
– підвищити стан громадської безпеки біля залізничного вокзалу;
– покращити екологічну ситуацію в центрі міста.

Нагадаємо, запуск нової трамвайної лінії оптимізує транспортні маршрути Києва. Зокрема, буде розвантажена Святошинсько-Броварська гілка метрополітену, особливо станції метро “Вокзальна”, “Політехнічний інститут”, пересадочні вузли підземки “Золоті Ворота – Театральна”  та “Хрещатик – Майдан Незалежності”.

Раніше йшлося про те, що Борщагівську лінію швидкісного трамвая в Києві комунальники планують закрити до 15 серпня 2021 року. Це пов’язано з виконанням ремонтних робіт на Індустріальному шляхопроводі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...