Омельченко був одним з тих, хто творив сучасну історію Києва – Кличко

Автор: Володимир Хлєбников
16:30 25.11

Колишній мер Києва Олександр Омельченко, який сьогодні помер у лікарні у віці 83 років, любив столицю та творив її сучасну історію.

Омельченко був одним з тих, хто творив сучасну історію Києва – Кличко

Про це у своєму Telegram-каналі написав нинішній міський голова Віталій Кличко.

Сьогодні не стало Олександра Омельченка… Колишнього міського голови столиці, голови КМДА, народного депутата, депутата Київради. Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця”, – написав Кличко.

Він додав, що багато років був з ним знайомий. “Колись він відвідував мої та брата поєдинки. Потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема, в управлінні столицею. Ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію“, – повідомив міський голова.

Він також висловив щирі співчуття родині та близьким Олександра Олександровича.

Як повідомлялося, 25 листопада стало відомо про смерть колишнього голови КМДА (1996-2006 рр.), депутата Київради Олександра Омельченка. Він помер у лікарні, куди потрапив через ускладнення від коронавірусу.

В Київраді IX скликання Омельченко очолював Постійну комісію з питань охорони культурної спадщини, а також був членом Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради. Крім того, він був головою фракції “Єдність”, яка налічує 14 депутатів.

Великий Київ у Google News

підписатися