Олександр Погребиський закликав МВС об’єктивно розслідувати напад на кореспондента “Букв”

Автор: Галина Ворона
16:21 24.07

Депутат “Євросолідарності” в Київраді Олександр Погребиський закликав представників до об’єктивного розслідування нападу на фотографа видання “Букви” Олександра Кужельного, який було скоєно нещодавно на одному із мітингів.

Олександр Погребиський закликав МВС об’єктивно розслідувати напад на кореспондента “Букв”

Відповідний допис політик розмістив на своїй Facebook-сторінці.

Пана Олександра ми разом з вами звикли бачити на всіх проукраїнських мітингах, мало того він робить свою роботу завжди не помітно, але фахово! Нещодавно на одному з мітингів на Олександра було скоєно напад, що є не припустимим в нашій країні!” – розповів Олександр Погребиський.

Він нагадав, що Україна – це демократична країна де ЗМІ мають право безперешкодно займатися своєю роботою на будь-яких публічних заходах і перешкоджання роботі журналіста карається законом.

Публічно звертаюсь до представників МВС України, з закликом об‘єктивного розслідування справи щодо нападу на Олександра!!!” – закликав депутат.

Нагадаємо, представники праворадикальних організацій напали на Олександра Кужельного 21 липня під судом, де відбувалося засідання щодо депортації білоруського активіста Олексія Боленкова. Нападники – керівник праворадикальної організації “Національний спротив” Олексій Свинаренко (в мережі відомий під псевдонімом Сталкер) та Михайло Шаланкевич. 

Олександр Кужельний у себе на фейсбук-сторінці розповів, що його вдарили по обличчю, плюнули в нього, а також штовхали й погрожували.

Приходжу я під Шостий апеляційний адміністративний суд, де мала розглядатися справа активіста Олексія Боленкова. Під будівлею зібралися націоналісти різних організацій. Дістаю камеру, щоб зробити декілька кадрів. Майже відразу бачу негативну реакцію на мене і крики “Не давайте йому знімати, це шавка, лівак!” і таке інше. Підбігає один з організаторів Олексій Свинаренко і починає перешкоджати мені виконувати мою роботу, агресивно закликаючи інших робити те саме. Під шквал образ та погроз один з нациків плює мені в обличчя. Мене починають штовхати й притісняти”, – розповів журналіст. 

Допомогла вийти з оточення журналісту поліція діалогу, але ніяк не відреагувала, коли його вдарили по обличчю.

Як повідомлялось, на журналіста “Великого Києва” скоїли напад на Столичному ринку (ФОТО, ВІДЕО). Через це поліція відкрила кримінальне провадження. 

Великий Київ у Google News

підписатися