Old, but gold. Виставка ретро-автомобілів в Києві – що можна побачити

14:41 13.09

Захід проходить на території Державного музею авіації імені О.К. Антонова. Саме туди з’їхались яскраві раритетні автомобілі та мотоцикли в рамках фестивалю «Ретрозліт OldCar». У з’їзді беруть участь 47 автоклубів з п’яти країн, кількість учасників близько 1 тис. , а загальне число відвідувачів становить понад 100 тис.

Old, but gold. Виставка ретро-автомобілів в Києві – що можна побачити

Як повідомляє офіційна сторінка фестивалю у Facebook, захід повністю відповідає всім вимогам Міністерства охорони здоров’я України.

Тут можна своїми очима побачити як колишній шматок, здавалось би, іржавого заліза отримує друге життя. Звісно, не обійшлось без допомоги вправних та майстровитих рук автолюбителів, які здатні перетворити таку «примару» на deus ex machina.

загрузка...

Серед цих «дідусів» іноді трапляються справжні перлини. Ретро класика: Mercedes-Benz 230 Pullman Лімузин 1938 року випуску, якого знайшли в Криму. Машину реставрували 10 років.

Ще одна легенда: як ГАЗ-12 ЗіМ “Фаетон”.

Автомобіль реставрували у майстерні “Авто-Реанімація” в місті Дніпро. Високий рівень відновлення відзначили на заводі-виробнику – 2011 року авто отримало кубок від керівництва Горьківського автозаводу.

Такі рідкісні експонати як ГАЗ-12 ЗіМ “Фаетон” існують лише в двох екземплярах і один з них вже чекає на вас!

Родзинкою програми стане пробіг старовинних автівок від Пам’ятника засновникам Києва до Музею авіації.

Окрім того, за участі співробітників поліції в рамках фестивалю проходять курси по наданню першої медичної допомоги.

Нагадаємо, що у парку Шевченка проводитимуться останні покази просто неба.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...