Окупація ЧАЕС: російського генерала покарали за радіаційне опромінення 500 солдатів

Автор: Володимир Хлєбников
09:58 19.06

У Збройних силах РФ продовжуються чистки серед вищого військового керівництва. З посади заступника командувача Східного військового округу звільнили генерал-лейтенанта Михайла Носульова.

Окупація ЧАЕС: російського генерала покарали за радіаційне опромінення 500 солдатів

Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк у своєму Telegram-каналі.

За його словами, окупант поплатився за те, що через нього близько пів тисячі окупантів отримали опромінення радіацією у зоні Чорнобильської АЕС. 

Михайло Якович, за його ж словами, – “майстер спорту з накриття столів”. Завдяки цьому йому вдалося дослужитися до звання генерал-лейтенанта і отримати велику кількість нагород. Однак тепер Носульову не до столів, оскільки на нього заведено кримінальну справу щодо його діяльності на посаді“, – написав Цимбалюк.

Він додав, що завдяки цьому “командирському генію” близько 500 військовослужбовців Східного ВО російської армії отримали різні ступені радіаційного зараження в районі ЧАЕС.

Дивіться також: Як російські окупанти окопувалися в Рудому лісі поблизу ЧАЕС

Крім цього, Носульов встиг покомандувати окупантами й на Ізюмському напрямку. Саме там було знищено більшість 35-ї загальновійськової армії РФ.

Особовий склад Східного військового округу радий штатним змінам у командуванні, але побоюється, що місце одного “недоумка” займе інший“, – із сарказмом підкреслив український журналіст.

Раніше “ВК” писав, що генералу армії РФ Олегу Якушеву з позивним «90-ий» було повідомлено про підозру. За даними СБУ, він брав безпосередню участь у захопленні Чорнобильської АЕС. 

Великий Київ у Google News

підписатися