Окружний адмінсуд знову скасував перейменування проспекта Бандери

11:37 11.02

Окружний адміністративний суд Києва вкотре скасував рішення міськради про перейменування Московського проспекту – в проспект Степана Бандери та ще низки вулиць.

Окружний адмінсуд знову скасував перейменування проспекта Бандери

Про це повідомив у соцмережах директор організації “Український єврейський комітет” Едуард Долинський.

За його словами, суд скасував рішення місцевої влади про перейменування низки вулиць у рамках декомунізації: вулиці Суворова на вулицю Михайла Омеляновича-Павленка і Московського проспекту – в проспект Степана Бандери.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов громадської організації “Громадський контроль та порядок” чотирирічної давнини (позов подано ще 5 листопада 2016 року). Зокрема, ОАСК визнав протиправним і скасував рішення від 07.07.2016 року №559/559 “Про перейменування вулиць, проспектів та провулків у місті Києві”: вулиці Баумана – на вулицю Януша Корчака (Шевченківський р-н ); вулиці Кутузова – на вулицю Генерала Алмазова (Печерський р-н), вулиці Суворова – на вулицю Михайла Омеляновича-Павленка (Печерський р-н), провулку Кутузова – в провулок Євгена Гуцала (Печерський р-н), проспекту Московський – в проспект Степана Бандери (Оболонський та Подільський р-ни).

Зауважимо, остаточне рішення у цьому питанні має прийняти апеляційний суд.

Нагадаємо, у 2019 році ОАСК вже скасовував перейменування проспекту Бандери, а міська влада в апеляційному суді відстояла нову назву.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...