4 карантинні зони: де не працюватимуть школи

11:55 15.08.2020

У містах або районах, де буде встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки, школи не працюватимуть. У “зеленій”, “жовтій”, “помаранчевій” зонах навчальні заклади школи працюватимуть у звичайному режимі з чітким дотриманням правил безпеки в умовах коронавірусу.

4 карантинні зони: де не працюватимуть школи

Про це на брифінгу 15 серпня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Якщо ми говоримо про наше карантинне правило, яке встановлено в країні, і саме встановлено умовами адаптивного карантину, то у нас школи не будуть працювати в тих містах або районах, де буде встановлений червоний рівень епідемічної небезпеки”, – пояснив Степанов.

За його словами у решті зон – “зеленій”, “жовтій”, “помаранчевій” – школярі вчитимуться у звичайному режимі з чітким дотриманням правил безпеки в умовах коронавірусу. 

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, Кабмін прийняв нову модель карантину, за якою країну по-новому переділили на “червоні”, “жовті” і “зелені” зони. Київ опинився у “жовтій” зоні – тепер у столиці посилять карантин. Обмеження і заборони, за рішенням уряду, почнуть діяти з понеділка, 17 серпня.

Як повідомлялось, масового тестування вчителів на COVID-19 перед 1 вересня не буде. У МОЗ не бачать підстав. Через пандемію навчальний рік в Києві може відбуватися за двома сценаріями: це або звичайний навчальний рік, або обмежений. Обмежений передбачає позмінне навчання, крім того, можливо, буде застосована змішана форма навчання – очна та дистанційна.

Великий Київ у Google News

підписатися