Оголошення про мобілізацію на під’їздах у Києві: кому треба йти до військкомату

Автор: Марина Максенко
11:55 19.01.2023

У Києві на під’їздах житлових будинків помітили паперові оголошення, де надрукований закон про мобілізацію та наказ для військовозобов’язаних прибути до районного військкомату до 31 січня.

Оголошення про мобілізацію на під’їздах у Києві: кому треба йти до військкомату
оренда квартири Київ

В соціальних мережах пишуть, що такі документи помітили на житлових будинках у Голосіївському районі столиці. Мешканці будинків кажуть, що не знають, як їм діяти – йти до військкомату вже зараз, чи чекати на повістку.

У Київській міській військовій адміністрації прокоментували оголошення, про які йдеться, передає ТСН.

“Районні в місті Києві територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП) на виконання указу президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, про “Загальну мобілізацію”, “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” мають право доводити до громадян інформацію про планові заходи. Це звичайна робота ТЦКСП. Не варто сприймати такі оголошення в іншому контексті. Все в межах законодавства і компетенції ТЦКСП”, – розповіли  пресслужбі Київської міської військової адміністрації.

У КМВА додають, що об’яви на під’їздах будинків – це інформування населення про те, що мобілізаційний процес у країні триває, та нагадування для тих, кому вже були вручені повістки, з’явитися до військкомату.

Великий Київ у Google News

підписатися