Обирати вакцину не можна. У Києві і передмісті люди вишикувалися в черги на щеплення

Автор: Любава Лисичкіна
15:32 12.06

У столиці центр продовжує працювати в МВЦ, у Київській області – два центри працюють у Білій Церкві, один у Броварах (його роботу продовжили до 20:00.)

Обирати вакцину не можна. У Києві і передмісті люди вишикувалися в черги на щеплення Фото: Facebook КОДА

У столиці триває масове щеплення від ковіду. Локацією вакцинації став Міжнародний  виставковий центр (МВЦ): до нього зранку вишикувалися величезні черги людей.

Як повідомляють очевидці, цього разу біля МВЦ існують вже дві черги. Одна пропускає людей по запису з інтернет-черг у  додатку “Дії” чи  helsi.me. Друга черга для тих, хто прийшов на вакцинацію без запису і просто став у чергу. 

 Як повідомляють у МОЗ, 12-13 червня 2021 року понад 50 центрів масової вакцинації проти COVID-19 працюватимуть у 15 областях України.  У них щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія” або через контакт-центр МОЗ.

Обирати вакцину у масових центрах вакцинації не можна. Буде доступна та вакцина, яка є в наявності в Україні. Зараз використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech. 

Центр в Броварах працює  в приміщенні Легкоатлетичного манежу. Його роботу продовжили, бо бажаючих багато.

Як відомо, у столиці вакцинували вже понад 187 тисяч людей. Із них дві дози вакцини отримали понад 23 тисячі осіб.

Так,  62 062 людини було щеплено проти COVID-19 за добу 11 червня 2021 року в Україні: одну дозу отримали 35 680 людей, повністю імунізовані 26 382 людини

До слова, у МОЗ назвали чотири найнебезпечніші мутації коронавірусу, одна з них вже в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...