Обшуки, нападки та вершина Казбек: яким для Кличка був 2021 рік

Автор: Марія Супрун
15:52 15.12.2021

Під час щорічного звіту про роботу міської влади мер Києва Віталій Кличко згадав найяскравіші моменти свого особистого 2021 року.

Обшуки, нападки та вершина Казбек: яким для Кличка був 2021 рік
оренда квартири Київ

Мер також показав свої досягнення у відео.

«Яким особисто для мене був 2021 рік? Сумувати і розслаблятися не доводилося. Обшуки. Політичні нападки. Боротьба з пандемією. Багато викликів для міста. Але були і приємні моменти. Ми відкривали нові об’єкти, спілкувалися з киянами. Вболівали за збірну України на Євро, за Олександра Усика, який зібрав 4 чемпіонські пояси. І раділи їх перемогам. Бо це були перемоги України», – сказав Кличко.

Він також згадав про свої особисті досягнення в році, що минає.

«Це був рік мого 50-річчя. До цієї дати я підкорив вершину Казбек висотою 5 тисяч метрів, проїхав 50 км на велосипеді і 50 разів підтягнувся! Також стрибнув із парашутом із 5 тисяч метрів. І взагалі, поділюся, захопився скайдайвінгом. Маю вже понад 150 стрибків з парашутом і збираюся отримати ліцензію майстра скайдайвінгу. Ну, і цього року я ще заспівав дуетом, якщо так можна сказати. Записав свою партію до пісні українського гурту «Карта світу», – розповів Кличко.

На відео після 1:30.

Нагадаємо, Київський міський голова Віталій Кличко понад півтори години звітував сьогодні у Київраді про те, що було зроблено в столиці в 2021 році та про плани на наступний рік. “Великий Київ” зібрав головні тези та цифри із доповіді мера.

Великий Київ у Google News

підписатися