Обрано запобіжний захід чоловіку, який заманив додому дівчину та два дні ґвалтував. Виявилось, його вже судять за аналогічний злочин

Автор: Галина Ворона
16:19 21.01

62-річний чоловік, який підозрюється у зґвалтуванні 25-річної дівчини та незаконному утриманні проти її волі, в очікуванні суду сидітиме у СІЗО. Як з’ясувалось, чолов’ягу вже судять за аналогічний злочин.

Обрано запобіжний захід чоловіку, який заманив додому дівчину та два дні ґвалтував. Виявилось, його вже судять за аналогічний злочин

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

Як зазначається, за клопотанням Дарницької окружної прокуратури міста Києва суд обрав затриманому безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У прокуратурі також повідомили, що у Дарницькому районному суді м. Києва на цей час триває розгляд обвинувального акту відносно цього ж чоловіка за скоєння аналогічного злочину, в межах якого судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави у сумі 40 тис. гривень, яку той вніс.

Тривають слідчі дії, спрямовані на дослідження всіх обставин вчинення злочину. Досудове розслідування здійснює Дарницьке управління поліції ГУ НП в м. Києві.

Нагадаємо, у столиці затримали 62-річного уродженця м. Умань Черкаської області, який обманом завів молоду жінку до свого помешкання, де протягом двох днів утримував проти її волі та ґвалтував. За свідченнями потерпілої, чоловік застосовував до неї фізичне насильство, душив та підпалював їй волосся.

Великий Київ у Google News

підписатися