Обов‘язково подивіться цей фільм. Петро і Марина Порошенки побували на показі документального фільму про Кіборгів

Автор: Любава Лисичкіна
11:57 30.01

П’ятий президент України Петро Порошенко і його дружина Марина Порошенко побували на показі документального фільму про героїв, які захищали Донецький аеропорт “Трохи нижче неба”.

Обов‘язково подивіться цей фільм. Петро і Марина Порошенки побували на показі документального фільму про Кіборгів
Про це повідомив  Петро Порошенко у Facebook.
 
«Трохи нижче неба». Запам‘ятайте цю назву і обов‘язково подивіться цей фільм. Це не просто кіно про війну, він — про правду. Проти України ведеться війна не лише від часу захоплення Криму, Донецька і Луганська. Проти України щоденно ведеться війна фейковими новинами, якими намагаються зламати дух України і українства. Зробити українців меншовартісними, бездержавними, «лузерами». Тому цей фільм такий важкий, бо він — про правду», – ідеться у дописі Порошенка.
Від подякував   за важливу пророблену роботу творцям стрічки, зокрема режисеру Руслану Горовому, продюсерам Михайлові  Ухману та Сергію Коновалу, всій творчій команді. За словами Порошенка, вони створили фільм  для того, щоб імена героїв України назавжди закарбувалися в нашій історії.
 
«Бо про кожного героя має бути знятий фільм, написана книга або складена пісня, вірш. Вони цього точно заслуговують. Був радий бачити на екрані наших Кіборгів, воїнів 93-ої бригади, Євгена Межевікіна, якому я вручав Зірку Героя. Воїнів 79-ки, 80, 93, 74 і інших бригад, які назавжди закарбувалися у моєму серці. І дуже важливо, щоб подібні подвиги закарбувалися у серці кожного українця», – зауважив Порошенко.
На переконання політика, цей фільм варто подивитися і тим, хто хоче побачити мир в очах Путіна або росіян,  як   щеплення проти того, щоб не вірити російській пропаганді. 
 
За словами Порошенка далі будуть ще фільми про Савур-Могилу, про 32-й блокпост, Авдіївську промку, про Іловайськ, Широкино, Маріуполь. І це буде епопея правди. Він також з прикрістю констатував, що щоб продемонструвати цей фільм, потрібні були зусилля волонтерів, які знайшли єдиний зал Будинку кіно, який готовий був його показати.
 
«Від усієї душі усім, хто живе з Україною у серці, раджу подивитися фільм про наших героїв «Трохи нижче неба» – рекомендує Порошенко.
До слова,  при вшануванні пам’яті Героїв Крут Петро Порошенко процитував слова  В’ячеслава Чорновола про те, що цей бій – це урок “й нам, сьогоднішнім, це докір нашим демократам – роз’єднаним, непоступливим, осілим по партійних хуторах та хутірцях”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...