Оболонський кесон почали відбудовувати

20:23 14.10.2020

Майже столітній бетонний кесон, що в Оболонському районі, планують реконструювати. На території поблизу нього почались будівельні роботи, а поруч повісили паспорт об’єкта.

Оболонський кесон почали відбудовувати
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив киянин Кирило Козлов у Facebook-спільноті “Вартові Оболоні”.

«Забудовник днями повісив паспорт об’єкта, звідки ми дізналися, що реконструкцію у “Майданчик для виступів Кесон” проводить ТОВ “Гранада-82”, що належить Ігорю Тинному, власнику ресторану «Прага», – повідомив Козлов.

Судячи з паспорту, чудернацьке укріплення планують перетворити на “будівлю для публічних виступів”, а на даху збираються облаштувати  два оглядових майданчики.

Нагадаємо, що недобудований бетонний кесон знаходиться на Оболоні (парк “Наталка”) й задумувався як один із секретних тунелів під Дніпром. Початковий план виповнити так і не судилося, а от  для наркоманів, безхатьків та інших маргіналізованих груп кесон став чудовим притулком. 

“Сьогодні часто цей об’єкт використовують наркозалежні люди. Декілька років тому під час прибирання кесона ми знайшли та вивезли звідти понад 800 шприців. Окрім шприців на території розкидано купи сміття: пляшки, недопалки, шматки дротів та арматури” – звертає увагу активістка ГО “Парк Наталка” Дарина Шуляк.

Реконструкція могла б дати друге життя споруді, але постає питання щодо законності переходу території до приватної власності забудовника. Активісти впевнені, що з документами на власність не все гаразд. 

За планом, завершити роботи збираються у 2 кварталі 2021 року.

Читайте також: Контейнери-“дзвіночки” їдуть на Оболонь – мешканці можуть обрати локації

Великий Київ у Google News

підписатися