Облом чи незнання? Понад півтисячі приписів і протоколів складено сьогодні тим, хто не прибирає сніг

Автор: Любава Лисичкіна
18:59 28.01

Лише за один день опадів інспектори з благоустрою та райдержадміністрацій внесли 694 приписи та склали 60 протоколів за порушення правил благоустрою в частині прибирання снігу. 

Облом чи незнання? Понад півтисячі приписів і протоколів складено сьогодні тим, хто не прибирає сніг
Як повідомляють у КМДА, керівникам підприємств, стосовно яких складено протоколи, загрожує штраф.
 
«Місто розпочало роботу ще до початку опадів. Інспектори КП «Київблагоустрій» вручили кожному балансоутримувачу лист-нагадування про відповідальність за прибирання снігу. Сьогодні від самого ранку 90 інспекторів працюють на локаціях, перевіряють якість прибирання доріг та тротуарів, вносять приписи та складають протоколи», – зазначив в. о. голови Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.
 
За словами представника столичної влади, від ранку на столичних вулицях працюють понад 5 тисяч працівників комунальних підприємств, залучено майже 550 одиниць снігоприбиральної техніки та вже використано майже тисячу тон посипального матеріалу.
 
Як відомо, керівники столичних підприємств та організацій несуть персональну відповідальність за стан територій, які за ними закріплені. Так, балансоутримувачі зобов’язані належно прибирати сніг та ожеледь на 10-метровій ділянці навколо свого об’єкта.
 
Нагадаємо, у столиці  працює онлайн-карта, на якій у режимі реального часу можна перевірити, як працює снігоприбиральна техніка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...