Сніг не тільки для комунальників. Скільки приписів отримали підприємці за неприбрану ділянку

13:53 15.01

Із початку доби інспектори благоустрою виписали 42 протоколи та 411 приписів столичним підприємствам та установам за несвоєчасне очищення балансових територій від снігу.

Сніг не тільки для комунальників. Скільки приписів отримали підприємці за неприбрану ділянку

Про це повідомив в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Інспектори благоустрою працюють у посиленому режимі. Їхня задача — проконтролювати якість розчищення балансових ділянок від снігу. Від світанку столичні інспектори вже внесли 411 приписів та склали 42 протоколи на керівників тих підприємств, які знехтували приписом та не виконали вимоги. Вони понесуть адміністративну відповідальність. За прибиранням у місті стежать 98 столичних інспекторів”, — зазначив Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту нагадав, що керівники столичних підприємств та організацій несуть персональну відповідальність за стан територій, які за ними закріплені. Так, балансоутримувачі зобов’язані належно прибирати сніг та ожеледь на 10-метровій ділянці навколо свого об’єкта.

Також посадовець додав, що станом на 10:00 для ліквідації наслідків негоди у столиці було задіяно 5191 працівника комунальних служб та 577 одиниць снігоприбиральної техніки, а також використано 3998 тонн посипального матеріалу.

Нагадаємо, у столиці вже кілька років поспіль працює онлайн-карта, на якій у режимі реального часу можна перевірити, як працює снігоприбиральна техніка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...