Обіймалася з росіянкою на Олімпіаді: Міноборони викликало Магучіх “на килим”

Автор: Марія Супрун
11:43 09.08

Бронзова призерка Олімпійських ігор, молодший лейтенант Збройних сил України Ярослава Магучіх в Токіо обіймалася з російською спортсменкою Марією Ласіцкене. Фото потрапило в мережі та викликало обурення. В Міноборони визвали її “на килим”.

Обіймалася з росіянкою на Олімпіаді: Міноборони викликало Магучіх “на килим”

Про це розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Facebook, коментуючи фото. Вона підтвердила, що Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ. До складу української збірної ввійшли 60 армійських спортсменів.

За словами Маляр, спортсмени, які представляють Україну на міжнародних змаганнях, повинні розуміти, що в Україні триває російсько-українська війна і це накладає певні обмеження та відповідальність. 

“Вірне слідування спортивним традиціям, приміром – фото обіймів зі спортсменами-громадянами РФ, коли вони теж стають призерами, одразу використовує ворог як інформаційно-психологічну гармату, яка демонструє світу, що “їх тут немає”. Тобто, необережна поведінка наших спортсменів, яких ми любимо і за яких щиро вболіваємо, може ставати об’єктом інформаційних спецоперацій ворога“, – написала Маляр.

Разом з тим, заступниця міністра попросила припинити цькування Ярослави, доки вона сама не дасть пояснення щодо спільних фото з росіянкою.

Ярослава Магучіх на даний час знаходиться в Токіо. Одразу після її повернення в мене запланована з нею зустріч. Про результати розмови повідомлю“, – підсумувала Маляр.

Нагадаємо, українка Ярослава Магучіх завоювала “бронзу” на Олімпіаді у фіналі жіночих стрибків у висоту. “Золото” взяла якраз Марія Ласіцкене. Після змагань Магучіх і Ласіцкене обійнялися. Це спричинило велику кількість критики в соцмережах. Каратист Станіслав Горуна вже заступився за Магучіх.

Як повідомлялося, на Національному стадіоні японської столиці відбулася урочиста церемонія закриття Ігор ХХХІІ Олімпіади (ФОТО). В активі України на літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо 19 медалей – 1 золота, 6 срібних і 12 бронзових. Україна завоювала місце у ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. 

Великий Київ у Google News

підписатися