Обід за будь-яких умов. В історичному будинку Всеукраїнської православної ради відкрили ресторан

Автор: Тетяна Сененко
14:58 05.07

У будинку на території національного заповідника  «Софія Київська», де понад сто років тому розміщувалася Всеукраїнська православна церковна рада, відкрили ресторан.

Обід за будь-яких умов. В історичному будинку Всеукраїнської православної ради відкрили ресторан

Про це написав у Facebook дослідник історії Церкви Андрій Ковальов.

«У колишньому будинку Всеукраїнської Православної Церковної Ради Української Автокефальної Православної Церковної Ради у Києві на вулиці Володимирській відкрили ресторан!

Національний заповідник «Софія Київська» «чудово» і «креативно» підготувався до відзначення століття легендарного та історичного Першого Всеукраїнського Православного Собору 1921 року, який остаточно завершив формування УАПЦ.

Читайте також: “Ковід-вечірка” у Лаврі: Московська церква зібрала на богослужіння тисячі вірян – в тисняві і без масок 

Мабуть, залишилося ще сам Софійський собор здати у оренду під івенти? Чи обурює Вас, що ресторан облаштували у такому історичному і святому місці?» – зазначив Андрій Ковальов.

Нагадаємо, раніше ми писали про небайдужість церкви до хорошого харчування киян. В столиці кавовий бізнес набирає ще більших обертів. Ось, наприклад, церква теж відкрила свою «міні-кав‘ярню».

У коментарях під дописом кияни сміються, що, певно, “кава там на святій воді”, “якби ще причащали еспресо” і “кажуть, каву робить сам батюшка, а збоку ще можна подзвонити Ісусу”.

Великий Київ у Google News

підписатися