Вакцини поки не буде. Степанов скаржиться, що недруги все зривають

Автор: Тетяна Сененко
12:20 16.02

Глава МОЗ Максим Степанов заявляє про спробу зриву вакцинації в Україні. МОЗ отримало від НАБУ вимогу про надання інформації про всіх переговорах з виробниками вакцин.

Вакцини поки не буде. Степанов скаржиться, що недруги все зривають

Степанов вважає, що такі дії – це спроба зриву кампанії по вакцинації в нашій країні.

“До чого призведуть ці нападки – наслідки торкнуться кожного українця. Україна вже втрачає довіру від виробників вакцин. Подібні ситуації руйнують репутацію нашої держави. У нас і без того досить складні переговори, щоб отримати додаткові дози вакцин. Через брудні інформаційні атаки виробники почали висловлювати небажання подальшої співпраці “, – сказав він.

Також Степанов розповів, що МОЗ отримало від НАБУ вимогу про надання інформації про всіх переговорах з виробниками вакцин.

“Сьогодні вранці МОЗ отримало від НАБУ вимогу про надання інформації про всіх переговорах з виробниками вакцин проти COVID-9. Я дав усі доручення з підготовки всіх необхідних документів. На їх підготовку визначено три дні, я думаю, що протягом доби всі документи передадуть в НАБУ “, – пообіцяв Степанов.

Відзначимо, в Міністерстві охорони здоров’я раніше заявляли, що імунізація почнеться 15 лютого, але Україна досі так і не отримала вакцин. Степанов обіцяє, що це станеться на цьому тижні.

Нагадаємо, за словами чиновника, наразі триває процес відвантаження вакцини для України. Джерела поставки вакцин – це COVAX – Pfizer, і Astra Zeneka, згідно з контрактом. Закуплена вакцина англо-шведської компанії AstraZeneca має надійти в Україну 17 або 18 лютого.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...