Новий скандал – ті самі “обличчя”. Чиновники КМДА під шумок COVID-19 хотіли відвідати Іспанію

14:55 10.04.2020

Закупівля департамента інформаційно-комунікаційних технологій КМДА знову опинилась у центрі уваги. На цей раз чиновники вирішили витратити 5 млн грн на поїздку делегації з 15 осіб до Барселони на конгрес Smart City Expo 2020, що відбудеться у листопаді.

Новий скандал – ті самі “обличчя”. Чиновники КМДА під шумок COVID-19 хотіли відвідати Іспанію

Як пише Хмарочос, тендер на фінансування участі київської делегації у Smart City Expo 2020 розмістили на сайті держзакупівель ProZorro на наступний день після введення в столиці протиепідемічних обмежень.

А повідомив про це позафракційний депутат Київради Олександр Пабат у своєму зверненні до директора департамента Юрія Назарова, яке розмістило одне із столичних видань.

За словами Пабата, закупівля, окрім відрядження групи з 15 осіб до Барселони, включала екскурсію туристичною інфраструктурою міста.

Тендер мали б провести 26 травня, проте після розголошення торги скасували 2 квітня «внаслідок непереборної сили».

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, на початку місяця аналогічний скандал розгорівся довкола КП “Інформатика”, що підпорядковується цьому ж департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Підприємство провело закупівлю без тендеру, в рамках боротьби з COVID-19, 400 камер з функцією вимірювання температури і розпізнавання осіб за 64,9 млн грн, хоча вони не входять до переліку товарів для протидії коронавирусу. Після розголосу торги також відмінили.

Великий Київ у Google News

підписатися