Новий рівень “Великого будівництва”: Київ і Кишинів з’єднають транспортним коридором

15:26 12.01

Україна та Молдова планують створити автомобільний транспортний коридор, який поєднає Київ і Кишинів, зменшить шлях між двома містами до п’яти-шести годин і стане найкоротшим шляхом з Центрального регіону України до країн Центральної та Південно-Східної Європи.

Новий рівень “Великого будівництва”: Київ і Кишинів з’єднають транспортним коридором

Яг повідомляє Офіс президента, відповідний меморандум про розвиток транспортно-транзитного потенціалу підписали президенти України і Республіки Молдова Володимир Зеленський і Майя Санду, яка перебуває в Україні з офіційним візитом.

Мета підписання документа – зміцнення співпраці між Україною та Молдовою у сфері розвитку інфраструктури, створення нових робочих місць та ефективне використання транзитного потенціалу обох держав.

У межах меморандуму сторони задекларували низку конкретних кроків. Зокрема, це міжнародно-правове оформлення будівництва мосту «Ямпіль – Косеуць», координація зусиль з метою підготовки інвестиційного проекту та розробки техніко-економічного обґрунтування розбудови прикордонної інфраструктури й під’їзних шляхів на українсько-молдовському державному кордоні, а також пошук та залучення до реалізації проекту міжнародних фінансових організацій.

Нагадаємо, сьогодні в центрі може бути частково обмежений дорожній рух в зв’язку з візитом новообраної президентки Молдови Майї Санду. Перед початком зустрічі із українським колегою Майя Санду відвідала Алею Героїв Небесної Сотні та запалила свічку біля стіни з портретами загиблих героїв. Після цього гостя з Молдови поїхала до Маріїнського палацу, де її зустрів Володимир Зеленський, а також почесна варта (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...