Новий рік під час пандемії: як зустрічали в різних країнах світу (ФОТО)

13:56 01.01

Весь світ зустрічає початок 2021 року, але через пандемію святкування у більшості країн виглядає не так як завжди. У багатьох містах масові гуляння були скасовані, фейерверки відмінили. В окремих країнах Новий рік жителі зустрічали разом, але в масках та з дотриманням дистанції.

Новий рік під час пандемії: як зустрічали в різних країнах світу (ФОТО)

“Великий Київ” підготував підбірку фото, як зустрічали цей незвичний Новий рік в різних країнах світу.

Однією з перших країн, куди прийшов Новий рік, була Австралія. Тут діяли обмежувальні заходи, а в деяких населених пунктах – заборона на масові гуляння. Зазвичай фейерверк, який запускають в гавані Сіднея, приходять подивитися мільйони людей, але цього разу більшість дивился його по телевізору. Потрапити на піротехнічне шоу можна було лише за спец, а порушникам заборони загрожував великий штраф. Також в три рази скоротили його тривалість.

Фото: REUTERS

У Новій Зеландії Новий рік зустрічали в суворих умовах, проте жителям дозволили подивитися святкові феєрверки.

В багатьох країнах Європи через зростання кількості хворих на коронавірус введена заборона на масові збори, зокрема в Італії, Франції, Латвії, Чехії та інших країнах. 

У Парижі влада направила на вулиці тисячі поліцейських, щоб запобігти масовому святкуванню.

У Німеччині діє заборона на масові зібрання, але пройшло піротехнічне шоу біля Бранденбурзьких воріт у Берліні.

Фото: AP

В Лондоні традиційний новорічний феєрверк на колесі огляду London Eye скасували. Замість нього по телевізору демонстрували феєрверки та лазерне шоу на декількох пам’ятках британської столиці.

У столиці України Новий рік зустрічали на Софійській площі. Через ситуацію з коронавірусом під час новорічних свят концерти, різні шоу-програми та фуд-корти у Києві не передбачені. І хоч протиепідемічних правил ніхто не відміняв, як видно з фото, більшість українців у натовпі – без масок.

Фото: Reuters
Фото: Reuters
Фото: Reuters

Не обійшла пандемія і святкування в США. На Таймс-сквер в Нью-Йорку як зазвичай дуже багато конфетті, але немає мешканців.

Фото: AP

У Китайському місті Ухань, де вперше був виявлений новий коронавірус, жителі прийшли в центр в святкових костюмах з повітряними кулями.

Фото: EPA

Люди зустрічають перший світанок 2021 року в Пекіні:

Фото: Reuters

У Дубаї (ОАЕ) прихід Нового року відзначили салютом на найвищій будівлі в світі – Бурдж-Халіфа.

Фото: Reuters

Нагадаємо, попереду новорічні вихідні і для тих, хто хоче провести їх активно, “ВК” розповів про п’ять ковзанок Києва під відкритим небом.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...