Новий рік 2022: Cвяткувати можна на чотирьох міських локаціях

Автор: Марія Супрун
16:20 31.12.2021

Cвяткувати Новий рік-2022 в Києві можна на чотирьох міських локаціях. У ніч проти 1 січня міський пасажирський транспорт працюватиме на дві години довше, фунікулер – цілодобово, нічний транспорт – у звичному режимі.

Новий рік 2022: Cвяткувати можна на чотирьох міських локаціях

Про це повідомляє КМДА.

Тема головної святкової локації на Софійській площіДивоніч, коли народився Ісус Христос. Різдвяне дійство відтворене у вигляді вертепу. Довкола розташують ярмарок, фотозони, майстерню, музей новорічних прикрас, ковзанку, атракціони тощо. Головна ялинка висотою 31 метр сяє 10-кілометровою гірляндою. Прикрашають його 20 тисяч іграшок червоного та золотого кольорів.

На Контрактовій площі працює велика локація «Різдво на Подолі». Її оформили у європейському стилі. Ялинку та ярмарок прикрашає 20 тисяч ліхтарів. Родзинка локації – унікальна прогулянкова ковзанка довжиною понад 200 м із альтанкою для відпочинку, кав’ярнею та музичною сценою.

На локації біля Арки дружби народів гостей, що прогулюватимуться пішохідно-велосипедним мостом, чекатиме новорічна ялинка, затишна лаунж-зона зі столиками та гарячими напоями.

Працює святкова локація в парку Шевченка – найгостинніша для батьків із дітьми. Тут є новорічна ялинка, працює резиденція святого Миколая, облаштовано фотозони та фудкорти.

Нагадаємо, з 4 січня 2022 року почнуть працювати 15 пунктів утилізації новорічних ялинок. Принести ялинку на утилізацію можна буде в будні з 07:00 до 21:00 до 31 січня включно.

Великий Київ у Google News

підписатися