Новий лідер на ринку ЗМІ Києва: рейтинг онлайн-видань

15:19 13.04.2020

Видання “Великий Київ” очолило рейтинг ЗМІ Києва за кількість унікальних користувачів. Майже на 40% менше читачів виявилося у “Ділової столиці”. ТОП-3 замикає сайт The Village Україна.

Новий лідер на ринку ЗМІ Києва: рейтинг онлайн-видань

Про це свідчать результати аналізу трафіку новинних сайтів платформою контент-маркетингу PRNEWS.io. Остання склала рейтинг за березень 2020 року на основі даних сервісу SimilarWeb.

Лідером сегменту стало видання “Великий Київ”. За даними SimilarWeb, його відвідали 1,8 млн користувачів (водночас, згідно з даними Google Analytics, показник склав 2,2 млн. – Від редакції.).

В трійку інтернет-ресурсів, що здолали мільйонний поріг візитів, увійшли також “Ділова столиця” (1,1 млн) та The Village Україна (1 млн).

Засновник платформи PRNEWS.io Олександр Сторожук відзначив, що данні трафіку за попередні місяці сильно відрізняються від данних за лютий цього року. Велика кількість новинних сайтів збільшили свої охоплення через карантин. У пошуці актуальної інформації українці стали частіше відвідувати інформаційні ресурси, заавдяки чому трафік деяких з них збілльшився на 30, 50 та більше відсотків. 

*У дослідження, що базується на данних SimilarWeb, брали участь платформи відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO

**З виданням “Великий Київ” можна ознайомитися тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...