Новий диво-садок у Дарницькому районі. Кажуть, він найсучасніший

19:56 30.05.2020

У молодих батьків Дарницького району є привід порадіти: на вулиці Санаторній, 9а відкривається новий дитячий садок №345, що фактично побудований з нуля. Влада району каже, що це найсучасніший садок із найсучаснішими технічними рішеннями, серед яких – сонячні батареї, термосанація, кондиціонування, комплексна автоматизація інженерних мереж та інше.

Новий диво-садок у Дарницькому районі. Кажуть, він найсучасніший

Як повідомляє Дарницька РДА, будівля дитсадка близько 15 років перебувала в оренді, а в 2014 році була повернута до сфери управління Дарницької райдержадміністрації. Але від неї залишилася тільки коробка з цегли і, власне, сама територія.

Наразі садочок реконструйований з надбудовою третього поверху, зданий “під ключ” та після отримання всіх дозвільних документів готовий прийняти 95 вихованців вже у цьому році. 

За словами очільника Дарницької РДА Ярослава Лагути, це найсучасніший садок із найсучаснішими технічними рішеннями: це і сонячні батареї, термосанація, кондиціонування, комплексна автоматизація інженерних мереж. Також тут змонтоване обладнання теплопункту, вентиляційних камер, ліфта, харчоблоку та пральні, завершені роботи з внутрішнього водопостачання, каналізації, електроосвітлення, електрообладнання, відеоспостереження та пожежна сигналізація.

Придбане устаткування для обладнання ясельної та садових груп, приміщення для музичних і фізкультурних ігор та занять.

Територію садочка упорядкували, озеленили, облаштували тіньовими навісами та дитячими майданчиками.

До проведення реконструкції двоповерховий дитячий садок був розрахований на 4 групи на 80 місць. Після проведення робіт з реконструкції відбулись значні зміни, садочок буквально побудований з нуля всього за 7 місяців, зокрема надбудовано 3 поверх, а кількість вікових груп та місць тепер становить – 5 груп та 95 місць. Хочу також відзначити сучасну функціональну спортивну залу, сучасний харчоблок та кімнату зображувальної діяльності. Дітям тут буде дуже комфортно”, – відзначив Ярослав Лагута.

дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця дитсадок, санаторна, дарниця

Нагадаємо, ще один новий садочок відкриється до вересня на Нивках.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...