З міні-стадіоном та зоною натуралістів – сучасний дитсадок на Нивках готується до відкриття

16:50 29.05

У Подільському районі столиці до кінця літа планують відкрити після реконструкції сучасний дитячий садочок №151 на вул. Івана Виговського, 10а. Він буде з міні-стадіоном та зоною натуралістів.

З міні-стадіоном та зоною натуралістів – сучасний дитсадок на Нивках готується до відкриття

Як повідомляє Подільська РГА, після оновлення заклад стане одним з найсучасніших у районі, його місткість збільшиться – з 6 до 8 груп.

Харчоблок оновлять сучасним технологічним обладнанням для приготування дієтичних страв, встановлять підйомник для транспортування страв на поверхи. Групи укомплектують меблями за індивідуальними кресленнями з вбудованими ігровими комплексами.

Також виконають роботи з благоустрою прилеглої території та побудують сучасні дитячі майданчики. На майданчиках для прогулянок виконані всі підготовчі роботи щодо їх влаштування на безпечне гумове покриття, облаштоване поле з футбольними воротами та встановлено грядки для проведення пізнавальних занять.

Нагадаємо, 1 вересня розпочнуться заняття у новому освітньому закладі міста Буча. Наразі у школі майже завершено виконання робіт, класи облаштували меблями.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...