Новий чат-бот допоможе розрахувати ймовірність вступу до ЗВО: як це працює

Автор: Любава Лисичкіна
18:42 05.03

Проєкт реалізують в межах програми UPSHIFT, яку в Київській області реалізує ГО «Агенція локальних ініціатив» за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Новий чат-бот допоможе розрахувати ймовірність вступу до ЗВО: як це працює Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Мова йде про чат-бот Вступ Helper.

Застосунок у своєму функціоналі має калькулятор конкурсного балу абітурієнта та розрахунок його вступу на бюджет до конкретного ЗВО. До того ж він є повністю безкоштовним.

Функціонал чат-боту

У чат-боті можна дізнатися:

  • про терміни вступної кампанії,
  • пільги,
  • конкурсний бал,
  • значення пріоритетів.

Вступ Helper постійно оновлюють і доповнюють новими функціями та інформацією щодо вступної кампанії.

«Мета нашої команди — зробити вступ простішим для абітурієнтів. Наш бот повинен проінформувати, надати впевненості, зменшити рівень стресу та допомогти розставити пріоритети майбутнім студентам, і дати їм змогу отримати бюджетне місце!» – говорить Олександр Кудрявченко, студент КНУ імені Шевченка та голова команди розробників.

Допомога вступникам

До слова, окрім створення боту, команда організаторів регулярно проводить онлайн та офлайн заходи, аби поінформувати абітурієнтів про вступ. Зокрема,  як розібратися у вступній кампанії та зрозуміти свої пріоритети самотужки.

Заходи розрахований на всіх охочих майбутніх вступників. Участь у них безкоштовна за попередньою реєстрацією.

До слова, вчитель фізики з Києва показав, що йому подарували за 50 тисяч гривень: тепер успішність дітей підвищиться в рази.

 

Великий Київ у Google News

підписатися