Вчитель фізики з Києва показав, що йому подарували за 50 тисяч гривень: тепер успішність дітей підвищиться в рази

Автор: Оксана Тупальська
18:43 04.03

Вчителю Київського ліцею №176 імені Мігеля де Сервантеса Руслану Циганкову подарували величезну скриню, яку він ледь доніс до класу. Що було всередині, він розповів згодом.

Вчитель фізики з Києва показав, що йому подарували за 50 тисяч гривень: тепер успішність дітей підвищиться в рази
Світлодіодне освітлення

У величезній коробці зберігаються амперметри та вольтметри з сучасними магнітними кріпленнями. Заняття з фізики з такими приладами полюблять не лише школярі, а навіть їхні батьки, якщо напросяться на урок про електричний струм. 

Сучасні прилади виготовляє українська фірма. І, як стверджує педагог, такі набори для лабораторних робіт варто мати в кожній школі. 

Один комплект коштує близько 50 тисяч гривень, однак він того вартий, каже вчитель фізики та інформатики Руслан Циганков.

@ruslan.tsyhankov Крутий набір Amperia від українського виробника EdPro #молодийвчитель #школаукраїна #учні #вчитель #фізик #інформатик ♬ оригінальний звук – Руслан Ігорович👨‍🏫

Раніше “ВК” розповідав, що у Гостомелі Київської області для початкової школи створили унікальне укриття. Воно побудовано у вигляді казкового будиночку Гобітів з відомої книжки видатного англійського письменника, професора Джона Толкіна.

Великий Київ у Google News

підписатися