NOVUS: Насолити заради перемоги

21:03 12.01

Насолити ворогу – місія всіх, хто в тилу. Кожен з нас може щодня долучатися до допомоги військовим, навіть у повсякденних речах, вважають у мережі NOVUS.

NOVUS: Насолити заради перемоги

Здавалось, би купівля солі — цілком звична справа. Та у NOVUS можна знайти особливі пачки солі «ВОЛЯ» з шахт Соледару, які стали справжнім символом незламності українців. У мережі триває проєкт, покликаний допомогти захисникам у закупівлі сучасного військового оснащення, а саме – потужних дронів.

Щоб долучитися, потрібно придбати сіль «ВОЛЯ» у магазинах або на novus.online https://novus.online/product/sil-kamyana-kharchova-500h для себе або в якості сувеніру для друзів та родичів. Вартість пачки, що водночас є донатом на перемогу складає 200 гривень, а весь прибуток від продажу йде на FPV дрони військовим. 

«Ця сіль – справжній скарб! Вона конвертується у FPV дрони, які відправлять захисникам в найгарячіші точки на фронті», – діляться в мережі.

Завдяки неймовірній підтримці та згуртованості українців, які придбали понад 38000 пачок Артемсолі у NOVUS, мережа змогла передали транш допомоги на передову у розмірі 7 000 000 гривень через благодійні фонди «Support AZOV» та «Вірю в Україну». На ці кошти було придбано 45 дронів Mavic 3 та Mavic 3T, які вже допомагають захисникам на фронті. Окрім цього, чергова партія потужних FPV-дронів вже в дорозі до місця призначення.

Військові отримують дрони завдяки ініціативі «ВОЛЯ»

Здійснюючи щоденні покупки, українці вже долучаються до благодійної акції. Купуючи товари власної торгової марки NOVUS клієнти автоматично підтримують бійців 3 ОШБр, адже 1 гривня з продажу кожного такого товару йде на термінові потреби бригади. Таку ж суму передають з продажу кавових напоїв з кавомашин, що встановлені на території супермаркетів мережі. Вже понад 5,8 млн гривень з ТМ NOVUS та кави конвертувалися у важливе військове оснащення – автомобіль, оптичні пристрої.

А українці, які допомогли реалізувати цей збір та продовжують донатити завдяки своїм покупкам і сьогодні, мають змогу побачити результати своєї активної підтримки:

Приєднуйтесь до ініціатив NOVUS та розповідайте про них друзям.

І пам’ятайте, свідомі вчинки та маленькі донати наближають нас до великої перемоги!

Великий Київ у Google News

підписатися